22 PAŹDZIERNIK 2022

Panna Młoda

Justyna Wołosz

Marzycielka chodząca z głową w chmurach. Justyna ma piękną i ciepłą duszę artystki. Każdą wolną chwilę przeznacza na taniec. Od dziecka tańczy taniec towarzyski i odnosi w tej materii ogromne sukcesy. I chociaż nie dzielą tej pasji wspólnie z Pawłem – jej przyszłym mężem to i tak bardzo się kochają.

Pan Młody

Paweł Kowalewski

Paweł to romantyk jakich mało. Doskonale potrafi zadbać o swoją przyszła żonę ciągle ją zaskakując. Ma głowę pełną pomysłów. Jego wielką pasją jest sport, a konkretnie piłka nożna. Oprócz wieczornego oglądania meczy Paweł bardzo często wychodzi na boisko. Piłka nożna to coś bez czego nie wyobraża sobie życia.

Pobieramy się!

Nadchodzi dzień na który czekaliśmy bardzo długo! Zanim jednak do tego dojdzie chcieliśmy podzielić się z Wami naszą historią.

Poznaliśmy się w roku 2018 podczas lekcji tańca na której pojawił się Paweł u Justyny. Mimo iż nie radził sobie na parkiecie za dobrze to skradł jej serce. Już po skończonej lekcji umówili się na pierwszą randkę. Niedługo później zostali parą, a już rok później parą narzeczonych. Paweł oświadczył się podczas Świąt Bożego Narodzenia. Od razu zaczęliśmy planować ślub i wspólną przyszłość.

Do naszego ślubu & wesela pozostało:

0
0
0
Tygodni
0
0
0
0
Dni
0
0
Godzin
0
0
Minut
0
0
Sekund

Gdy miłość zagnieździ się w sercu człowieka,
staje się on jak dziecko, które nic nie rozumie.

Świadkowa

Ponieważ to wyjątkowa rola musi ją zajmować wyjątkowa osoba. Kamila jest najlepszą przyjaciółką Justyny. Dziewczyny znają się od dziecka i łączy ich wspólna miłość do tańca. Niezależnie od sytuacji wspierają się, dlatego w tak wyjątkowym dniu Kamili nie może zabraknąć w tej roli.

Kamila +48 510 320 293

Świadek

Wyjątkową osobą dla Pawła jest jego przyjaciel Szymon. Chłopaki poznali się na studiach i od tamtej pory wspierają się w trudnych chwilach i są dla siebie oparciem. Paweł i Szymon są dla siebie jak bracia. Dogadują się doskonale, dlatego w tej roli nie widzieliśmy absolutnie nikogo innego.

Szymon+48 690 350 945

Harmonogram przyjęcia

Menu

– Rosół lub krem z borowików
– Polędwiczka wieprzowa w sosie z suszonych pomidorów
– Torcik bezowy z kremem mascarpone
– Filet z kurczaka w sosie szpinakowym 
– Deska grillowanych mięs
– Pieczony prosiak

– Pierogi
– Barszcz czerwony z krokietami

Atrakcje

– Animacje dla dzieci
– Foto-lustro
– Sesja zdjęciowa z zimnymi ogniami
– Ognisko z pieczeniem kiełbasek

Prosimy Was Nasi Mili Abyście zamiast kwiatków nam wino sprawili Wina wytrawne, czerwone i białe Umilą nam wspólne chwile wspaniale.

0
Zaproszonych gości
0
Godzin świetnej zabawy
0
Rodzajów dań i przekąsek

Potwierdź obecność

Prosimy nasi mili abyście osobno potwierdzali swoja obecność na przyjęciu weselnym, ponieważ niezwykle cenne są dla nas informacje o Waszych preferencjach żywieniowych oraz o tym czy potrzebujecie noclegu.

Potwierdź obecność na naszym ślubie *
Ta informacja pomoże nam przygotować odpowiednie menu
Czy potrzebujesz noclegu?
Czy zostaniesz na poprawinach?

Ceremonia zaślubin

Ceremonia zaślubin odbędzie się w Kościele Rzymskokatolickim pw. Bł. Honorata Koźmińskiego.

Olsztyńska 16, 11-700 Mrągowo

Przyjęcie weselne

Po ceremonii zapraszamy do Restauracji Syrenka, w której odbędzie się przyjęcie weselne.

Krutyń 22A, 11-710 Krutyń