22 PAŹDZIERNIK 2022

Panna Młoda

Natalia Wołosz

Marzycielka chodząca z głową w chmurach. Natalia ma piękną i ciepłą duszę artystki. Każdą wolną chwilę przeznacza na taniec. Od dziecka tańczy taniec towarzyski i odnosi w tej materii ogromne sukcesy.

Pan Młody

Bartosz Kowalewski

Ma głowę pełną pomysłów. Jego wielką pasją jest sport, a konkretnie piłka nożna. Oprócz wieczornego oglądania meczy Bartosz bardzo często wychodzi na boisko. 

Gdy miłość zagnieździ się w sercu człowieka,
staje się on jak dziecko, które nic nie rozumie.

Poznaliśmy się w roku 2018 podczas lekcji tańca na której pojawił się Paweł u Justyny. Mimo iż nie radził sobie na parkiecie za dobrze to skradł jej serce. Już po skończonej lekcji umówili się na pierwszą randkę. Niedługo później zostali parą, a już rok później parą narzeczonych. Paweł oświadczył się podczas Świąt Bożego Narodzenia. Od razu zaczęliśmy planować ślub i wspólną przyszłość.

Do naszego ślubu & wesela pozostało:

0
0
0
Tygodni
0
0
0
0
Dni
0
0
Godzin
0
0
Minut
0
0
Sekund

Harmonogram przyjęcia

Potwierdź obecność

Prosimy nasi mili abyście osobno potwierdzali swoja obecność na przyjęciu weselnym, ponieważ niezwykle cenne są dla nas informacje o Waszych preferencjach żywieniowych oraz o tym czy potrzebujecie noclegu.

Potwierdź obecność na naszym ślubie *
Zostaniesz na poprawinach?
Czy potrzebujesz noclegu?

Prosimy Was Nasi Mili Abyście zamiast kwiatków nam wino sprawili Wina wytrawne, czerwone i białe Umilą nam wspólne chwile wspaniale.

Ceremonia zaślubin

Ceremonia zaślubin odbędzie się w Kościele Rzymskokatolickim pw. Bł. Honorata Koźmińskiego.

Olsztyńska 16, 11-700 Mrągowo

Przyjęcie weselne

Po ceremonii zapraszamy do Restauracji Syrenka, w której odbędzie się przyjęcie weselne.

Krutyń 22A, 11-710 Krutyń